Laipni ģimenei Rahmqvisti

Mēs palīdzam viens otram labāka rezultāta sasniegšanas vārdā. Un tas ir ļoti būtiski, jo pārdošanas rezultāti tomēr ir jāpanāk pašam. Ja esi gatavs atdot sevi visu, arī mēs darīsim visu, lai tu sasniegtu panākumus.

Brīvās darbavietas

Vai Tu vēlētos strādāt Rahmqvist? Tā Tu attīstīsies ne tikai kā pārdošanas pārstāvis, bet gūsi arī iespēju kļūt par speciālistu, kurš ar savām zināšanām palīdz citiem veidot labākus darba apstākļus. Jo labāk Tu pazīsti savu jomu un savu produkciju, jo labāk Tu vari palīdzēt saviem klientiem. Un, protams, tas atmaksājas. Tieši tāpēc mēs esam savu biznesu sadalījuši vairākās atsevišķās preču zīmēs, no kurām katra ir specializējusies savā nišā kopā ar saviem pārdošanas pārstāvjiem.

 

Elu müügis

“Esmu izmēģinājusi dažādus amatus un nonākusi pie secinājuma, ka man patīk strādāt ar cilvēkiem. Man patīk arī sevi attīstīt un es to varu labi darīt kā Rahmqvist pārdošanas pārstāve. Tas ir interesants un atbildīgs darbs, kas dod man iespēju attīstīties kā cilvēkam un kā speciālistam. Firmas vērtības ir atraktīvas un tādas, kurām es pilnībā piekrītu. Rahmqvist ir tolerants uzņēmums ar godīgu un drošu darba vidi. Tas, kā man veiksies, ir atkarīgs tikai no manis. Vajadzīgs ir drošs prāts, dzelžaina griba un stipra koncentrēšanās uz saviem mērķiem. Esiet sveicināti nākotnē!”

 

 

Pārdošana mums ir kas vairāk kā vienkārši padomi – tā ir zināšanu nodošana klientiem un pakalpojumu sniegšana, lai veidotu ar viņiem ilgstošas attiecības. Tātad strādāšana šeit kā pārdošanas pārstāvim un vienas mūsu preču zīmes pārstāvēšana nebūt nav viegla. Intereses un uzticības modināšana klientā, bez šaubām, prasa zināšanas, piedevām arī dabīgu apkalpošanas un attiecību veidošanas instinktu. Vajadzīga nopietna ziedošanās un motivācija, lai strādātu patstāvīgi.

 

Kā pārdošanas pārstāvim tev ir būtiska loma arī mūsu produktu attīstīšanā. Atgriezeniskā saite no klienta puses ir ar izšķirošu nozīmi, lai mēs spētu veidot savu unikālo produktu koncepcijas.

 

Ir grūti strādāt par atalgojumu, kas balstās uz pārdošanas apjomu, īpaši pirmajos mēnešos, kamēr darba rutīna nav vēl stabila. Taču tu nekad neesi viens. Tāpēc mēs dodam tev visu, lai gūtu panākumus – personīgu treneri, nepārtrauktu pilnveidošanos Rahmqvist College, atbalstu un darba piederumus no mums un citu vajadzīgo palīdzību automašīnas līzingam vai IT problēmu gadījumā. Visbūtiskākais varbūt tomēr ir tas, ka tu strādā ar unikāliem produktiem un pakalpojumiem, kuru kvalitāte ir īpašas klases.

 

Tad viss ir atkarīgs jau no tevis, kā tu spēsi pielietot savu talantu pārdošanas darbā un palīdzēt mūsu klientiem veidot labākas darbavietas.

 

Mēs zinām, ka mūsu koncepcija darbojas, jo pašlaik mums ir jau gandrīz 250 veiksmīgu pārdošanas pārstāvju.  

Pārvaldīt un jāpārvalda

„Firmā Rahmqvist ir svarīgi palikt pašam sev – mūsu produkti ir unikāli un tādi ir arī mūsu darbinieki. Es pats uzsāku strādāt Rahmqvist 1999. gadā kā pārdošanas pārstāvis un tagad es esmu biznesa grupas vadītājs, un es atbildu par Ziemeļvalstīm un jaunu filiāļu veidošanu pārējā Eiropā. Tas viss ir bijis fantastiski un tādu pašu atbalstu, kā es saņēmu savas karjeras sākumā, es tagad cenšos sniegt citiem. Tam par piemēru irØrjan, kurš sāka darbu Rahmqvist 2014. gadā un nāca no rūpniecības uzņēmuma bez jebkāda priekšstata par pārdošanu.“

Daļa cilvēku runā par brīvību, kurai nāk līdzi atbildība, bet mēs runājam par atbildību, kurai nāk līdzi brīvība. Tas nozīmē, ka tev ir liela atbildība, kas izpaužas tajā, ka tev ir jāsasniedz savi pārdošanas mērķi, kurus esi uzstādījis kopā ar vadītāju, taču tam nāk līdzi arī visai liela brīvība tajā ziņā, kā tu gribi šos mērķus sasniegt – kā tu organizē savu dienu un kā tu apgūsti sava reģiona klientus, un kā attīsti klientu attiecības.

Mūsu pieredze rāda, ka uzticība rada degsmi, nodošanos darbam, radošumu.

Tavs vadītājs pirmo triju mēnešu laikā pavadīs kopā ar tevi vienu dienu nedēļā un jūs katru dienu sazināsieties arī pa telefonu. Tas nozīmē, ka jums būs unikālas tuvās vadības attiecības kopā ar  prakses elementiem. Vadītājs palīdzēs tev attīstīties un motivēs kļūt par lietpratēju ar prasmes un drošības sajūtu, pateicoties kam, ticība sev jaunu klientu atrašanā un strādāšanā ar viņiem ir ievērojami lielāka. 

Ja tu no savas puses parādi iniciatīvu un tev ir vajadzīgās personības īpašības, tās dos tev iespēju attīstīties par vadītāju un savukārt būt par instruktoru jauniem pārdošanas pārstāvjiem. Ja tu esi garā spēcīgs, ceļš tavā priekšā ir atvērts, lai kļūtu par pārdošanas pārstāvi, pārdošanas grupas vadītāju vai pārdošanas direktoru. Tas viss ir atkarīgs jau no tevis paša.

Patīkamu darbadienu!

Pēc mūsu domām svarīgi ir lietot veselo saprātu un pamatvērtības – uzņemties atbildību un parādīt, ka mēs rūpējamies gan par vidi, gan viens par otru.

Ceram, ka jūs piekrītat šai mūsu vīzijai.

Mēs vēlamies, lai tu justos labi, attīstītos un baudītu to, ko dari

Mēs labvēlīgi uzklausīsim un vērosim tevi, un mudināsim uz jauniem sasniegumiem. Mums tā ir iespēja aktīvai un abpusēji godīgai komunicēšanai, esot atvērtiem jaunām idejām un domām.

Uzturot līdzsvaru starp darbu un personīgo dzīvi, mēs, protams, investējam veselībā, tā lai tu un arī citi firmā Rahmqvist justos labi gan garīgi, gan arī fiziski. Tāpēc mēs tik daudz ko darām kopā. Organizējam vasaras atpūtas dienas un dažādus kopīgus pasākumus gan dabā, gan arī citur.

Mēs mācāmies viens otru pazīt dažādās sociālās situācijās un kopā sanākšanās. Turklāt mūsu interešu objekts ir bāreņu nams Dienvidāfrikā, kur bezpajumtes bērniem tiek piedāvāta droša vide augšanai.

Svarīgi ir atrast dzīvē līdzsvaru un rūpēties vienam par otru. Tā uzdevumi, kas stāv mums priekšā, ir vieglāk atrisināmi. Arī mūsu firmas apmēri garantē drošu darbavietu un finanšu stabilitāti. Ja tu meklē daudzveidīgu darbu, drošību un pareizas vērtības kopā ar daudzām iespējām, nāc strādāt pie mums.

Rahmqvist College – meie oma kool

„Man bija 21 gads un es mācījos augstskolā ekonomiku un man bija visai niecīga pieredze  putekļsūcēju pārdošanā, kad es 1994. gadā sāku darbu firmā Rahmqvist. Es visai drīz kļuvu par vadītāju un jau divus gadus pēc uzsākšanas es saņēmu uzdevumu veidot Scander tirdzniecības biroju Dienvidzviedrijā, iespēju, kurai es nespēju pretoties. Manā priekšā nepārtraukti ir jauni izaicinājumi un es katru dienu mācos ko jaunu. Tas, bez šaubām, reizēm liekas grūti un neiespējami, bet ir tā vērts. Es mīlu savu darbu. Pašlaik es esmu Zviedrijas, Dānijas un Somijas pārdošanas direktors – un Rahmqvist College rektors.”

 

Mēs ļoti rūpējamies par pārdošanu un attīstību, un piedāvājam saviem darbiniekiem paši savu biznesa skolu. Visi mūsu jaunie pārdošanas pārstāvji saņem savu ievadapmācību šeit. Rahmqvist College koncentrējas uz personīgo attīstību, bet arī uz mūsu biznesa idejas, filozofijas un darbības dziļāku izprasmi. Kā sarkana līnija mūsu apmācības šķērso praktiskā pieredze. Visi mūsu pasniedzēji arī paši veic ikdienas pārdošanas darbu. Viņiem ir liela pieredze un pamatīgas zināšanas par realitāti, ko viņi ir dziļi iepazinuši un kurā viņi tagad dalās. Tā mums ir darīšana ar „teor-praktisku“ attīstību – ar labāko daļu gan no teorijas, gan prakses. Lai dalītos tajā ar jums, mēs izmantojam tikai mūsu labākos darbiniekus, tos, kuriem ir vislielākā pieredze, pareiza nostāja un tirdzniecības aģentam vajadzīgais instinkts.  

Tieši tā mēs pamudinām viens otru

Motivācija mums ir ļoti nozīmīga. Tāpēc mums ir skaidri jāreaģē, ja redzam, ka kādam ir veicies patiesi labi un jāuzslavē par to. Mēs, protams, piedāvājam arī savu palīdzību, ja redzam, ka kādam ir tā vajadzīga.

 

Tas mūsu pārdošanas komandai ir ārkārtīgi svarīgi. Pārdošanas pārstāvji bieži vien kāro sacensties. Tāpēc mūsu tikšanās tiek turētas godā – ne tikai godalgu saņemšanas dēļ, bet tieši darbabiedru ievērības dēļ, jo viņi zina, ko tas viss nozīmē.

 

 Katru trešo gadu notiek mūsu Pārdošanas godalgu galā vakars Eiropas līmenī, pārējos gados valsts iekšējā līmenī. Pārdošanas godalgu galā ir mūsu “Oskaru galā”, kurā mēs godājam un paužam atzinību saviem veiksmīgajiem kolēģiem. Bez tam mums ir kopējas tikšanās arī ar mūsu piegādātājiem, kopā mēs veidojam kopēju pieredzi, ko izmantot inspirācijai savā ikdienas darbā.

Mapungubwe Game Reserve – mūsu oāze, kur mēs smeļamies spēku un enerģiju!

„Kad es apmeklējuMapungubwe Game Reserve, es lēni gāju uz Breakfast Point pusi, kur var paēst un pārgulēt, kad vien vēlies. Skats uz kalniem bija brīnišķīgs, tu redzi gandrīz visu Botsvānu un lejā starp kalniem mierīgi līkumo Limpopo upe, kurā peld krokodili. Tas visai eksistencei piedod pavisam jaunu jēgu. Dziļāku.“

Mapungubwe Game Reserve ir Rahmqvist Grupp konferences centrs Dienvidāfrikas ziemeļos. Šeit mēs saviem apmeklētājiem piedāvājam inspirāciju un motivāciju, ko viņi nesaņemtu nekur citur. Šeit mēs reizēm paužam atzinību tiem, kuri ir to pelnījuši, uzlādējam baterijas, sastādām nākotnes plānus un gūstam inspirāciju no unikālās apkārtnes.