Sazināties!
Mēs vēlam katram, lai jums Laimīga darba diena! Tikšanās ar mūsu speciālistu ir bez maksas, mūsu speciālists ir netālu. Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs ar jums sazināsimies!
Es neesmu robots
Jums jāapstiprina nosūtīšana!
Es piekrītu, ka Rahmqvist var pārvaldīt manus reģistrētos personas datus saskaņā ar Datu aizsardzības regulu (GDPR). Es piekrītu arī Rahmqvist datu aizsardzības politikai
Paldies [name], mēs ar jums sazināsimies.

Laipni lūgti Rahmqvist Ģimenē

Rahmqvist jūs saņemsiet palīdzību un atbalstu efektīvākai un jautrākai darba dienai. Mēs jums palīdzēsim daloties ar zināšanām un pieredzi. Mēs sniegsim jums vietu kur augt kā speciālistam un jums būs svarīga loma kompānijas nākotnes attīstībā.

Gatavs nākamajam solim?
Vieta kur augt
Tavs personīgais treneris
Unikāli produkti
Atbildības ar brīvību

"Rahmqvist ir svarīgi, ka jūs varat būt jūs pats – mūsu produkti ir unikāli, un tādi ir arī mūsu darbinieki"

Mathias Svensson - Biznesa Grupas Vadītājs Scander

Dzīve kā Speciālistam

Rahmqvist pārdošana bieži vien ir padomu došana. Mēs veidojam ilgtermiņa attiecības, un palīdzam mūsu klientiem ar zināšanām un atbalstu. Analizējot klienta situāciju jūs arīdzan palīdzat mums radīt jaunu, unikālu produktu koncepciju.

Uz doto brīdi mēs Rahmqvist esam ap 250 veiksmīgu pārdevēju komanda.

"Labas karjeras pamats ir laba pamatzināšanu bāze. Kad nonāk līdz pārdošanai tieši to tu saņem Ramqvist koledžā"

Bjørn-Ove Emaus – Rahmqvist koledžas direktors

Vieta, kur augt

"Personīgi es sāku 1999.gadā kā pārdevējs Rahmqvist. Šodien esmu Biznesa grupas vadītājs Ziemeļu reģionā un jauna biznesa uzsākšanai pārējā Eiropas daļā." 

Katram Ramqvistā ir unikāls stāsts, arī tev. Kopā ar mums tu vari iet tik tālu, cik vēlies, nav svarīgi no kurienes tu nāc.  Attīstot tevi kā pārdevēju mēs nodrošinam personīgu treneri, iespēju turpināt mācības Rahmqvist Koledžā un atbalstu pārdošanā.

Citi mēdz runāt par brīvību ar atbildību. Mēs runājam par atbildību ar brīvību. Rahmqvist tev izvirza ambiciozus mērķus, bet sniedz daudz brīvības.

Full rahmqvistcollege

Rahmqvist koledža – mums piederoša skola

Mūsu pārdevēji iziet pamatapmācību. Šeit mēs mācam, kā pārdošanu paveikt viegli. Mācību process un visas mūsu lekcijas ir cieši saistītas ar realitāti, jo ņemtas no reālas ikdienas pārdošanas.

Full inspireravarandratemp

Mēs iedvesmojam viens ortu

Mēs zinam, ka pārdevēji ir konkurētspējīgi ļaudis. Papildus mūsu pašsaprotamajam atalgojumam ik pēc trīs gadiem mēs organizējam Eiropas re;giona sezonas noslēguma pasākumu. Tas tiek organizēts mūsu uzvarētāju nominēšanai, kurā mēs apbalvojam mūsu veiksmīgākos kolēģus.

Veselīgs darbinieks ir laimīgs darbinieks

Mēs vēlamies lai Jūs būtu veselīgā līdzsvarā starp darbu un atpūtu. Tādēļ mēs ieguldam līdzekļus veselību veicinošos pasākumos. Piemēram, mēs katru gadu tiekamies Lidingöloppet un organizējamkopā sanākšanu, iekļaujot dažādas sporta aktivitātes.

Mums piederošā oāze Dienvidāfrikā

Mapungubves Dabas rezervuātā Dienvidāfrikas ziemeļos ir mūsu konferenču telpas. Tur mēs atzīmējam mūsu visveiksmīgāko kolēģu panākumus, plānojam nākotni un gūstam iedvesmu no brīnišķīgās apkārtnes. Mapungubves Dabas rezervuāts jūs apburs ar mežonīgās dabas krāšņumu.

Sīkdatņu teksts. Uzzināt vairāk
Noraidīt
Atļaut Sīkdatnes